В'язка кофт та іншого одягу оптом на замовлення

Ви знаєте чого саме хочуть ваші клієнти? Маєте ідеї, але немає спеціалістів та виробничих потужностей? Ми допоможемо реалізувати вашу мрію. У нас сучасне в'язальне обладнання. Класи: 7, 8, 10, 14. Індивідуальне написання програм: жакарди, ажури, коси. Різні типи пряжі і різний склад (бавовна, шерсть, акрил, поліамід, поліестер, віскоза).

Мінімальне замовлення 50 одиниць товару.

Етапи роботи

1. Виявлення потреб замовника.

Визначення стильового рішення та конструктивних особливостей моделі. Формування технічного завдання. Супровід у виборі матеріалів та фурнітури. Приблизний розрахунок цін та планування бюджету витрат.

calendar

Час роботи: 1-2 дні

2. Погодження пряжі.

Проплата за взірець (прораховується індивідуально). Вибір типу пряжі (за складом, кольором, товщиною) та узгодження малюнку або візерунку полотна.

calendar

Час роботи: від 4-х до 7-ми днів

3. Написання програми

Виготовлення трикотажних виробів відбувається в автоматизованому режимі на спецобладнанні. Конструктивні особливості, формування вязаного орнаменту, малюнок закладається в комп'ютерній програмі. Вартість 20-50 доларів.

calendar

Час роботи: 3 дні

4. Предоплата 50% і запуск на виготовлення патртії.

Внесення половини вартості замовлення. Пошиття серії. Загалом на всі етапи від дзвінка до отримання готової партії в середньому йде 2 тижні.

calendar

Час роботи: від 4-х до 7 днів

Мінімальне замовлення на в'язку 50 одиниць товару.